Bayilikler

BTicino, konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi,elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri bir markadır. İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunan dünyanın en önemli üreticilerinden biridir.

Türk kablo sektörünün lider firmalarından olan emek kablo, 1984 yılında İstanbul  Küçükköy de kurulmuŞtur. Kurulduğunda seslendirme kabloları üreten firmamız daha sonra ürün yelpazesini genişletmiş ve bugün beş kategoride üretim yapar hale gelmiştir.Kuruluşundan itibaren  araştırmacı ruhuyla çalışmalarını sürdürmüş ve 1993 yılında şirketleşmiştir. 1997 yılında  aldığı ISO 9002 kalite belgesi ve 2001 yılında aldığı TSEK belgeleri ile  sunduğu ürün  ve  hizmetin  kalitesini  onaylatmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kalitesinden ödün vermeden doğru zamanda, doğru ürünü, doğru fiyatla sunmayı kendine ilke edinmiştir. 2500m²  kapalı alanda, genç ve dinamik 50 çalışanıyla  üretim yapan şirketimiz 850 ton/yıl plastik hammadde ve 720 ton/yıl bakır tel işleyerek ; yılda 1570 ton kablo üretmektedir. Üretimimizin % 60’ı iç piyasaya sunulmakta ve % 40’ı ihraç edilmektedir.

1976 yılında telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başlayan Telteks Kablo, kuruluşundan bu yana sektörde kaliteli üretimi ve hizmeti ile saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Telteks Kablo 40 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesinin yanı sıra, uygulamış olduğu modern kablo üretim teknikleri, üretim, pazarlama ve teslimat zamanlamasıyla uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ürettiği tüm ürünlerin kalitesini garanti altına almış ve güvenilirliği sayesinde pazarın tercih edilen markası olmuştur. Teknoloji ve insan kaynaklarıyla ilgili dünyadaki gelişmeleri günü gününe takip etmeyi prensip haline getirmiştir. Bunun sonucu olarak gerek yetiştirdiği kalifiye elemanlarla gerekse modern teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla iletişim sektörünün gelişmesine katkıda  bulunmaktadır. Telteks Kablo, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla yatırımlarını yaparken titizlikle çevre dostu teknolojileri tercih etmektedir. Telteks Kablo, kablo üretimini bilgisayar kontrollü modern makinelerde, eğitimli uzman teknik personelleri ile TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 şartlarında uluslararası ve ulusal standartlarda yapmaktadır.

1996 yılında kurulan Erse Kablo yönetim, üretim, lojistik ve diğer ana faaliyetlerini İstanbul’da farklı konumlarda yer alan  lokasyonlarda  yürütmektedir.Ulusal ve uluslararası standartlar esas alan Erse, üretim  faaliyetlerini Selimpaşa’da  12.000 m2 si kapalı olmak üzere 16.000 m2 alanda, modern ve çağdaş tesisinde sürdürmektedir.Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, gemi kabloları ve her tip özel kabloları kendi bünyesinde üreterek geniş bir ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve talepleri doğrultusunda da üretim  yapmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık ve müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortakları için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer alan Erse, İstanbul Satış ve Pazarlama Merkez Ofisi, Ankara Bölge Satış Ofisi, Adana, Antalya, İzmir ve Bursa Bölge Temsilcilikleri ile hizmet vermektedir. Lojistik hizmetleri de 2800 m2’lik alana yayılmış şehir merkezinde yer alan ana deposundan gerçekleştirilmektedir.

Legrand Grup dünyada 70’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve varolduğu pazarların en az birinde pazar lideridir. Bu güçlü pazar hakimiyeti Legrand Grup’a, profesyonellerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek, son kullanıcıların çeşitli zevklerine uygun ürünler sunabilmek ve ülke standartlarına uygun kurulum ve işlev kolaylığı sağlan ürünler üretebilmek gibi ciddi avantajlar sağlamaktadır. Tam entegrasyon sağlayan ürünler sunabilmek için, Legrand Grup, tüm dünyada grup bünyesindeki firmaların ürün yelpazeleriyle, çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak kendisini geliştirmektedir. Legrand Grup Türkiye, iş modelini, grup bünyesindeki firmaları Bticino, Cablofil, EstapInform  ve  Zucchini  ile entegre ederek dinamik yapısının da desteğiyle, pazar gücünü artırarak tam çözümler sağlamaya devam etmektedir.

19” rack kabinetler, kabinet aksesuarları, Telekom saha  kabinetleri (indoor/outdoor), server ve datacenter kabinetleri, dış ortam panoları, özel projeler ve fiber optik kutuların  üretimini yapmaktadır .Uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makine parkı sayesinde, yüksek kalite standartlarında ürünler sunan Mirsan Rack, ürünlerine sağladığı hızlı  termin  ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyeti odaklı  çalışmaktadır. Yenilikçi ve sürekli gelişen yapısı sayesinde, günümüz teknolojisinin  ihtiyaç duyduğu tüm kabinet ve aksesuar altyapısına sahiptir.Tamamen kendi tasarımı olan (19”)³ yapılı GT serisi dikili tip kabinetleri sayesinde, 19” rack kabinetlerin iç hacminin %100 verimle kullanılmasını sağlayarak, 19” rack kabinet  teknolojisinde fark yaratmıştır. 20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ışığında, günümüz teknoloji dünyasını yakından takip ederek, bugün ve yarının teknoloji altyapısı için gerekli ürünleri sizlere sunmaktadır.